Гаражні секційні ворота DoorHan — це сучасна високотехнологічна рухома конструкція, призначена для установки в отвори невеликих і середніх розмірів (шириною від 1800 до 5500 мм, висотою від 1800 до 3000 мм).

Конструкція воріт володіє унікальними в порівнянні з аналогами властивостями. Завдяки сендвіч-панелям, а також системі ущільнювачів, гаражні секційні ворота DoorHan герметичні і наділені тепло і звукоізоляційними властивостями. Вони розраховані на великий термін служби (мінімум 10 років) і оснащені системами безпеки експлуатації, а також відрізняються високим рівнем комфорту керування.

Секційні ворота DoorHan відповідають всім вимогам як російського ГОСТ 31174-2003, так і європейського стандарту EN 13241-1.

Всі гаражі мають індивідуальні архітектурні та габаритні особливості, які створюють різні умови монтажу. У зв’язку з цим, компанія DoorHan розробила 7 серій гаражних секційних ворітYett 01, Yett 01S, Yett 02, RSD01,RSD01S, RSD02 і Premium, що відрізняються в першу чергу конструкцією і типами підйому полотна воріт. Підбір підходящої серії залежить від ряду факторів, але основними параметрами для вибору є висота верхнього одвірка, розміри бічних простінок (відстані від краю отвору до стіни) і глибина гаража.

Гаражні ворота серії Yett 01 є втіленням сучасних конструкторських рішень, відрізняються мінімальними вимогами до наддвірка і високою швидкістю збирання.

Гаражні ворота серії Yett 01S виготовляються в 10 комплектах, що відрізняються типорозмірами, які призначені для самостійної збірки без залучення професійних монтажників.

Гаражні ворота серії Yett 02 є втіленням сучасних конструкторських рішень, відрізняються високою швидкістю збирання і мінімальними вимогами до відстані від краю отвору до бічних стін.

Гаражні ворота серії RSD01 спроектовані спеціально для гаражів з невеликим наддвірком і бічними простінками. Система урівноваження полотна воріт (механізм пружин розтягування) закріплюється на бічних простінках отвору.

Гаражні ворота серії RSD01S виготовляються в 10 комплектах стандартних розмірів, призначених для самостійного монтажу.

Гаражні ворота серії RSD02 можуть бути встановлені в приміщення з різними архітектурними особливостями, зокрема, з різною конструкцією наддвірку і стелі, так як мають великий діапазон типів підйому. Для балансування полотна воріт використовується торсіонний механізм, який встановлюється на наддвірку.

Гаражні ворота Premium володіють тими ж конструктивними особливостями, що і ворота серій RSD02 і Yett 02. Вони виготовляються з панелей з алюмінієвим облицюванням, завдяки чому володіють підвищеною міцністю і надійністю. Ворота Premium — сучасне ексклюзивне дизайнерське рішення компанії DoorHan, єдине пропоноване на ринку воріт.