Сонячні батареї

Сонячні батареї, фотоелектричні модулі, сонячні панелі. Сонячна електростанція — це система, яка складається з набору однієї чи більше сонячних панелей,  контролера заряду-розряду акумуляторів, інвертора, набору акумуляторних батарей та опорної конструкції (або без інвертора та АКБ).  Сонячні панелі розміщуються  під оптимальним для падаючого сонячного проміння кутом на даху чи стіні будинку, споруди або на  опорній конструкції  на виділеній ділянці землі. В сонячних фотоелектричних модулях  енергія сонячного випромінювання перетворюється  в електричну енергію, необхідну для живлення електроприладів-споживачів.  Сонячні електростанції  використовують для резервного, автономного енергопостачання чи в системах для економії електроенергії, а також для побутового (до 10кВт) і промислового виробництва електроенергії за «зеленим» тарифом. Використовуючи блочний принцип будови сонячної електростанції, існує можливість поступового нарощування потужності під потреби замовника.

Сонячні батареї на дах будинку купити Львів

Сонячна електростанція  дає  можливість постачати електроенергію при аварійних ситуаціях, забезпечує стабільне за характеристиками енергопостачання, скорочує витрати на електроенерію, забезпечує дачу, будинок чи комерційний об’єкт електрикою. Компактні переносні сонячні системи дозволять заряджати акумулятори, працювати з ноутбуком, дивитися телевізор, освітлювати кемпінг або яхту, якщо ви любите подорожувати.

Купити і встановити сонячні батареї — побудувати власну сонячну електростанцію — це інвестиції в майбутнє, які на довгі роки забезпечать комфорт і добробут

Сонячні батареї на автомобілі

Освітлення від сонячних батарейВелика сонячна батарея

Схема роботи сонячної батареї