Білі секційні ворота Гаражні ворота та ролети коричневого кольору Гаражні ворота білі в арці Гаражні ворота з хвірткою на мийці.

Шукаєте надійні ворота для гаража або автомийки? Тоді ваш ідеальний варіант — секційні гаражні ворота! Ціна, зручна конструкція та зовнішній вигляд секційних воріт — головні причини, які спонукають до їх купівлі!

Наша компанія займається продажем, встановленням та ремонтом секційних воріт.

8 причин замовити секційні гаражні ворота:
Енергозберігаючі властивості.
Пінополіуретан і спеціальний ущільнювач забезпечують додаткову теплоізоляцію і воздухонепроницаемость.

Захист від проникнення.
Замок ригеля (купується окремо) і система захисту від піддомкрачування надійно протистоять зломщикам.

Стильний зовнішній вигляд.
10 кольорів по RAL-Карті і 6 кольорів, що імітують деревину, дозволяють вибрати ворота під фасад будь-якої будівлі.

Ергономічність.
При відкриванні полотно піднімається під стелю, займаючи мінімум місця. Модульна конструкція воріт скорочує час монтажу, а також спрощує обслуговування.

Додаткові можливості.
Секційні ворота можна постачити ригельним замком, вікнами, виразний хвірткою і автоматичною системою відкривання.

Надійність і довговічність.
Завдяки надійному механізму, гарантований ресурс воріт становить 10-15 років. При встановленні додаткових пружин ворота прослужать до 50 років!

Безпека використання.
При обриві троса або поломці пружини полотно воріт зупиняється. Сендвіч-панелі воріт мають особливу форму, завдяки чому вірогідність попадання між ними пальців виключена.

Підтверджене якість.
Ворота відповідають вимогам нормам ISO 9001.

Замовляйте секційні гаражні ворота! Ціна Вас не розчарує!

Телефонуйте за номером або заповніть форму замовлення, щоб залишити заявку на виїзд замірника або отримати компетентну консультацію.

Правила експлуатації секційних воріт

Секційні ворота, ціна яких вважається цілком демократичною, відрізняються зручністю, ефективністю і надійністю. Але навіть вони вимагають грамотного обслуговування та експлуатації. Щоб ворота довгі роки справно працювали, намагайтеся дотримуватися нижчеперелічені правила.

Не слід докладати до відкриття та закриття воріт великі зусилля. Якщо ви будете різко рухати ворота секційні підйомні, це може зруйнувати їх конструкцію, а значить, істотно скоротить термін їх служби. Панелі повинні рухатися з максимальною плавністю і мінімальним навантаженням.

Пружини воріт повинні бути ретельно відрегульовані. Погано відрегульовані пружини позначаться на плавності відкривання воріт і можуть привести до виходу з ладу механізму. Якщо ворота почали туго відкриватися, викличте нашого фахівця.

Не варто заважати руху полотна воріт при роботі приводу. Секційні гаражні ворота (ціна на ворота даного типу залежить від розміру) самі по собі не ушкодяться, але от зіскакуванню підйомних тросів з барабанів при наявності навального електроприводу або розрив ланцюга / відрив тяги при наявності стельового ланцюгового електроприводу цілком можливі. Це може послужити причиною для офіційного припинення дії гарантії.

Слід містити механізми відкриття воріт в чистоті поліграфія. Наші секційні ворота (Львів — місто-виробник), як і будь-які інші, прослужать вам набагато довше, якщо ви будете доглядати за петлями, направляючими і роликами.

Дотримуйтесь вищеописані правила експлуатації, і ваші ворота для гаража секційні будуть справно працювати довгі роки без ремонту.

Зверніть увагу на те, що наші секційні гаражні ворота (ціна яких вас приємно здивує) комплектуються фотоелементами. При наявності сторонніх об’єктів в отворі воріт під час руху полотна механізм автоматично зупиняється.