Розпашны ворота різного типу

Традиційним і найпоширенішим видом воріт у Львові є розпашні ворота. Використовувані протягом сторіч, вони тим не менше залишаються популярними і сьогодні.  Простота конструкції розпашних воріт є гарантією їх тривалої і надійної роботи. Ті, хто цінує класичний стиль, презентабельність і надійність, віддають перевагу саме такому типу воріт.

Конструкція розпашних воріт

Розпашні ворота в традиційному виконанні являють собою дві капітальні стійки, на яких кріпляться стулки воріт. Стулки можуть відкриватися в будь-яку сторону в залежності від побажань замовника — або всередину, або назовні.  Матеріалом для виготовлення таких воріт,є профільна труба.  Розпашні ворота припускають великий вибір різноманітних дизайнерських рішень при їх оформленні та обробці.

Переваги розпашних воріт

Серед переваг розпашних воріт можна відзначити насамперед зручність їх використання та можливість відкривання воріт як всередину території, так і поза її, в залежності від умов об’єкта. Привід для розпашних воріт не потребує технічного обслуговування і має тривалий термін експлуатації. Розпашні ворота надають найширші можливості для втілення різних ідей зовнішнього оформлення.

Особливості розпашних воріт:

Кріплення воріт проводиться на петлі, внаслідок чого ворота легко і безшумно відкриваються;
Конструкція розпашних воріт дає можливість передбачити стулку для пішоходів. Вона може бути змонтована поруч з воротами або в одній з їх стулок;
Розпашні ворота мають презентабельний зовнішній вигляд, так як просвіт між стовпами, на які кріпляться ворота, і стулками може бути замаскований за допомогою декоративного профілю.

Додаткові функції:

Стулки воріт можуть бути зупинені в будь-якому положенні, якщо це необхідно для пропуску пішоходів;
Розпашні ворота можуть бути автоматичними і управлятися дистанційно;
Автоматичні ворота при припинення подачі електрики можуть відкриватися вручну;
Можливе виготовлення розпашних воріт з хвірткою.