Москітна сітка для вікон та дверей (антимоскітна) – це конструкція з легкого алюмінієвого профілю з натягнутою сіткою (фіберглас). Антимоскітна сітка застосовується як на вікна так і на двері. Головне її призначення – це захист приміщення від комах, пуху та всього іншого, що може потрапити у приміщення з вулиці.

Компанія «Вікнар’off»  пропонує москітні сітки рамного типу, вони прості в монтажі/демонтажі та догляді, мають великий термін дії, та чудові захисні властивості. Кріпиться москітна сітка до вікна за допомогою спеціальних гачків. Сірий колір сітки (фіберглас) робить її практично непомітною при будь-якому освітленні. Завдяки якісному покриттю, алюмінієвий каркас москітної сітки є стійким до впливу навколишнього середовища – з часом колір не вигорить та не  пожовтіє. Догляд за сіткою не важкий – достатньо її знімати на зиму та у вітряну погоду, а також промивати теплою водою.

Розмір комірок полотна москітної сітки спеціально підібраний таким чином, щоб з одного боку забезпечити надійний захист від комах, а з другого боку – зробити москітну сітку малопомітною. Москітна сітка не перешкоджає проникненню в приміщення свіжого повітря та світла, проте захищає від пилу та комах.

Кольори рамки – білий, коричневий та золотий дуб.