Ламіновані вікна, це ті ж пластикові вікна, але покриті плівкою (ламінатом) різних кольорів. Сучасні ламіновані вікна – це високоякісні вироби, які з роками не втрачають свій колір і не вимагають щорічного фарбування і виснажливого догляду, як старі дерев’яні вікна.

Найпопулярнішими є вікна ламіновані в такі кольори як золотий дуб, махагон, темний дуб. Ці кольори виглядають дуже натурально, здається, що вони зроблені з цих порід дерев і їх покриття досить чітко відображають назву кольору або ж породи дерева.

Для любителів стилю хайтек існують ламіновані вікна в яскравих ультрасучасних кольорах: зелений, червоний, синій та ін.

Вікно з ПВХ може бути ламіноване з однієї або двох сторін, за вашим бажанням. Такі пластикові вікна служитимуть вам довго. За ламінованим пластиковими вікнами легко доглядати, вони не боятися побутової хімії (за винятком чистячих порошкових засобів).

Ламіновані ПВХ вікна довговічні, естетичні і виглядають красиво. Вони додають інтер’єру і екстер’єру будівлі особливий стиль і неповторність.

Ламінація профілю здійснюється у власному цеху ламінації, він оснащений новим обладнанням. Ламінація здійснюється з допомогою поліуретанового екологічно чистого клею плівками провідних європейських виробників.