Дверна фурнітура   це додаткові матеріали, без яких неможливе повноцінне функціонування будь-яких дверей. Дверна фурнітура включає в себе такі елементи, як дверні ручки, доводчики дверей, дверні замки, дверні петлі та ін.

Дверні ручки

Стаціонарні (офісні ручки) встановлюються на офісні двері і вхідні групи магазинів. Виготовляються вони з гарячепресованого алюмінієвого сплаву, а спеціально розроблене кріплення основи забезпечує швидке встановлення та міцну і довговічну фіксацію ручки до дверного полотна. Покриття офісних ручок – полімерно -порошкове. Це визначає довгий термін їх експлуатації. Стандартні кольори – білий, коричневий.

Нажимні ручки ідеально підходять для металопластикових дверей з шириною профілю до 70 мм. Дверна нажимна ручка має схований варіант кріплення, що дозволяє уникнути провисання ручки в процесі експлуатації і забезпечує естетичний зовнішній вигляд після встановлення. Така ручка може бути використана для комплектації врізних замків з клямкою (язичком) і встановлена ​​на праві і ліві стулки дверей з металопластикового профілю. Доступні кольори – білий, коричневий.

Дверні петлі

Не менш важливою частиною фурнітури для дверей є дверні петлі. Найчастіше дверні ручки визначають той стиль, в якому будуть підібрані й дверні петлі. Дверні петлі також є одним з елементів, що призначений для забезпечення безпеки приміщення. Якщо дверна петля оснащена механізмом проти зняття, закриті двері практично неможливо зламати.

Компанія Вікнар’off використовує петлі Viknar’off та Fapim.
Fapim
Петлі Florence на українському ринку є одними з найбільш відомих петель в своєму сегменті. Петлі FLORENCE – це єдина продукція в асортименті компанії Fapim SpA, призначена для дверей з ПВХ профілю. При використанні даного виду петель максимальна вага конструкції становить 120 кг.

Дверні замки

Захист приміщення забезпечують у першу чергу дверні замки. Сучасні дверні замки є механізмами, які поєднують в собі складні замикаючі комбінації, що унеможливлюють проникнення в приміщення сторонніх осіб.
Дверні замки турецької фірми Vorne позиціонуються на світовому ринку замкової продукції як найбільш прийнятні за ціною для споживача і відрізняються високою якістю виготовлення, надійністю і стійкістю до злому. Фірма Vorne є однією з небагатьох, яка випускає кілька серій дверних циліндрових замків для вузькопрофільних дверей товщиною від 30 мм, виготовлених з алюмінію чи пластику. Чудовою особливістю такого типу замків є можливість їх встановлення на нестандартні двері, наприклад, в двері з ПВХ-профілю зі склопакетом, і навіть є серія замків, які встановлюються в розсувні двері. Циліндрові врізні замки Vorne випускаються із засувкою або без, оснащені ручкою і мають хороші показниками зломостійкості. Замки цієї серії ідеально підходять для встановлення на вхідні двері житлових будинків і офісів, а також у двері приміщень, які не містять матеріальних цінностей.
Замки-рейки
Замки-рейки забезпечують надійний притиск стулки до рами в 3-5 точках. Це визначає достатню щільність закривання дверей і виключає порушення геометрії профільної системи, а, як результат, можливість продування дверної конструкції. Механізм роботи замків-рейок досить простий і при цьому дуже надійний. Обертання ключа стандартно блокує основний замок; підняттям ручки можна синхронно управляти усіма елементами замикання.