Гаражні ворота купити у Львові

Ми живемо в сучасному світі, який дозволяє нам жити зручно, комфортно і легко. З появою нових технологій, товарів і послуг наш побут стає все більш затишним і впорядкованим. І те, що спочатку нам здавалося розкішшю і діставалося небагатьом, в даний час може дозволити практично кожен власник транспортного засобу. Такий розвиток вплинув і на ринок гаражних воріт. Звичні нам розсувні ворота стали все рідше використовуватися серед населення. На їх зміну прийшли секційні ворота для гаража, що дозволяють звільнити простір навколо, так як панелі розташовані вертикально. У відкритому вигляді гаражні ворота знаходяться під стелею і це не єдина їх гідність. Ціна на секційні ворота зараз порівнянна зі звичайними розпашними воротами, проте їх якість і зручність перевершують своїх попередників у кілька разів.

Полотно воріт виготовляють з сендвіч-панелей, покриття яких проявляє відмінну стійкість до низької і високої температури, вологи і не піддається корозії. Панелі складаються з двох сталевих листів, в середині яких знаходиться пінополіуретан, а товщина панелей зазвичай становить 40-45мм, залежно від виробника. По контуру гаражні ворота оснащені гумовими ущільнювачами, щільно прилягаючи і, таким чином, забезпечуючи повну герметизацію. Тип панелі може бути виконаним в гладкому стилі, з центральною смугою або, приміром, плиткою шоколаду. Гладка, апельсинова кірка або під дерево — в таких варіантах структури можуть бути виготовлені ворота секційного типу. А великий вибір кольорової гами, дозволить зробити ваші ворота відмінним завершенням фасаду. Також, за бажанням клієнта, можуть бути вмонтовані хвіртка або вікна. Автоматичні гаражні ворота поділяють на два типи: ті, що використовуються в побуті (у приватних будинках, гаражах, котеджах) і промислові секційні ворота, ціна їх, природно, буде відрізнятися. Останні відрізняються розміром і механізмом, розрахованим на більш часте використання.

 Ціна гаражних воріт залежить від розміру і моделі.Практично всі комплектуючі виготовлені з оцинкованої високоякісної сталі. Всі механізми відкриваються легко і плавно, за допомогою бічних шарнірів з регульованими роликами. Такий тип гаражних воріт  повністю безпечний у використанні, так як оснащені системами від розриву тросів, а в додатковій комплектації і від розриву пружин. Відрізняються великим терміном служби, не менше 15 років.

Важливим чинником є можливість автоматизувати секційні гаражні ворота, що дозволить вам управляти ними, не виходячи з вашого автомобіля, за допомогою пульта, надаючи максимальний комфорт, зручність і підкреслюючи високий статус свого власника.

alutech

hormann

doorhan

 Безымянный

 hoerman

 logodoorhan