ryterna

Ryterna — це глобальна компанія з світовим имям, один з лідерів європейського ринку по виробництву гаражних секційних воріт, розпашних, відкатних  промислових моделей будьякого типу і рівня складності. Основні виробничі потужності компанії знаходятся в Литві і компанія Рітерна активно посилює виробничі потужності і впроваджує інновації в вже перевірені часом продукти.

Ryterna Україна — офіційне представництвоство литовського бренду в Україне. «Рітерна» пропонує весь спектр продукції, крім того, вона займаєтся монтажем гаражних і промислових систем, а також їх обслуговуванням і сервісом. Якість продукції відповідає всім європейським вимогам і має всю необхідну сертифікацію, а якість монтажних і сервісних робіт — доброму имені Ryterna, котре представлено на українському ринку вже більше 12 років.

Основним продуктом компанії Ryterna Україна являются гаражні ворота побутового призначення. Крім того, інженери компанії працють з складними конструкціями в промисловому секторі.

При виборі воріт в гараж одним из найбільш вдалих рішень є пїдйомно-секційні ворота. Секційні гаражні ворота Ryterna — якісний і продуманий до дрібниць продукт, вироблений в Європі, його основними перевагами можна виділити: зручнісьб, надійність і естетичний зовнішній вигляд. Конструкція воріт складаєтся з окремих горизонтальних секцій, котрі між собо скріплені петлями і рухаются по направляючим вверх и далі горизонтально під стелю. Завдяки такій конструкції не потребуєтся місце під воротами, а також всередині приміщення ворота раозміщаются компактно. Полотно воріт виготовляєтся з спеціальних стальних сендвіч-панелей з поліуретановим наповненням, тому в опалюваному гаражі тепло буде зберігатися без втрат. Асортимент зовнішнього вигляду панелей і додаткових аксессуарів «Рітерна» достатньо широкий, завдяки чому можна виготовити гаражні ворота по індивідуальному дизайну замовника. Для зручності керування гаражні ворота можуть бути укомплектовані автоматикою с пультами дистанційного ккерування.