Фурнітура – це набір механізмів (ручки, петлі, шпінгалети) встановлених у віконну стулку за рахунок яких можливе закривання і відкривання вікна без зусиль.

Впровадження сучасної віконної фурнітури, яка управляє вікном, – це результат розвитку цілої індустрії. Від якості фурнітури залежить, наскільки довго функціонуватиме пластикове вікно, наскільки надійно буде захищене житло від зовнішніх дій.

Наша компанія встановлює на свої вікна високоякісну фурнітуру від концерну Siegenia – Aubi, Romb.

Фурнітура Siegenia – Aubi виготовляється тільки в Німеччині на відміну від інших систем і славиться істинно німецькою якістю. Сучасна віконна фурнітура концерну Siegenia – Aubi системи “FAVORIT Si – line” забезпечує не лише просте відкривання і закривання вікна, але і надійність, безпеку. Механізм фурнітури захищений суперстійкою до корозії комбінацією титан-срібло, яка багаторазово збільшує термін служби фурнітури і захищає її навіть там де стандартне хромове покриття безсиле. Фурнітура Siegenia – Aubi дозволяє регулювати рівномірність притиску стулки пластикових вікон до рами по усьому периметру, це покращує тепло- і звукоізоляцію.

Основні переваги: широкі можливості, надійна робота, комфортна експлуатація, високі антикорозійні властивості.
Периметральна фурнітура Romb – нове слово на віконному ринку України від європейського виробника (Польща). Вона використовується в ПВХ вікнах і балконних дверях. Фурнітура Romb – це європейська якість за доступною ціною.

Відмінні риси: довгий термін служби, бездоганна якість, простота і зручність в експлуатації, пристрій підйому стулки, блокування помилкового відкриття вікна, обмежувач повороту стулки, обмежувач повороту стулки з приводом від ручки,  легкодоступне і просте регулювання.

Паралельно розсувна система

Система «портал» Siegenia – Aubi – це пралельно-розсувна конструкція, яка складається з двох і більше стулок. Робоча стулка за допомогою фурнітури розміщується паралельно до глухої стулки або стіни, що дає можливість збереження простору при відкриванні. Також можна відкривати стулку в режим відкидання для провітрювання. Приміщення, в якому встановлені системи “портал” мають прекрасний панорамний вид, максимальне освітлення, доступ свіжого повітря, свободу пересування. Паралельно-розсувні системи ідеально підходять для приміщень з обмеженим простором для відкривання, для установки на балконах, лоджіях, верандах, терасах.

Щоб стулки легко ковзали вони оснащені простою і надійною фурнітурою Siegenia-Aubi серії PSK.

До речі, стулку, яка може важити 200 кг легко може відкрити і дитина. Фурнітура надійно захищає систему від злому запатентованою компанією грибоподібною цапфою – вона настільки надійна, що зламати її вкрай важко.

Цапфи розміщені по периметру стулки і входять в сталеву планку зі спеціального сплаву, що забезпечує щільне прилягання стулок по всьому периметру, максимальний теплозахист і високий захист від злому.

Переваги системи:

  • Стулки щільно закриваються, не пропускають тепло назовні.
  • Стулки порталів, у тому числі й рухливі, можуть відкидатися на режим провітрювання.
  • Зручна у використанні.
  • Всі функції фурнітури забезпечуються однією ручкою, встановленою на стулці.

Фурнітура Siegenia-Aubi PSK захищена від корозії титаново-срібним покриттям, яке також надає фурнітурі гарний зовнішній вигляд.