Відливи

Для якісної експлуатації віконних конструкцій необхідно подбати про облаштування віконного отвору. Йдеться про встановлення відливів та козирків на вікна. Якщо ці додаткові елементи вікна будуть відсутні, значить, монтаж вікна виконаний не до кінця.
Відлив необхідний для захисту монтажного шва, що проходить під вікном. У цьому місці волога може зруйнувати стіну, і призвести до розгерметизації вікна. Тому, якщо не встановити водовідлив, то через кілька років, стіна під вікном прийде в непридатність. Відливи, призначені для відводу талих і дощових вод, монтуються з зовнішньої сторони вікна. Існує також аналог віконного відливу у верхній зовнішній частині заскленого отвору. Це козирок, який аналогічно захищає вікно від опадів.
Стандартна конструкція відливу Вікнар’off складається з листа оцинкованої сталі з полімерним покриттям, який оберігає відливи від зовнішнього впливу, відмінно протистоїть різким температурним перепадам, не вигорає на сонці і коштує дешевше алюмінієвих моделей.
Відливи і козирки виготовляються з листових заготовок на спец-стенді Tapco. Товщина оцинкованої сталі, що використовується в нашому виробництві становить 0,45 мм. Довжина робочих елементів зазначеного вище спец-стенду дозволяє випускати цільні шматки відливів і козирків, які мають максимальну довжину 4400 мм.
Палітра кольорів включає в себе класичний білий, коричневий та золотий дуб – для конструкцій, ламінованих під дерево.