Відкатні ворота

Завершальний етап будівництва заміського будинку, котеджу чи дачі передбачає виникнення питання по забезпеченню безпеки: яким чином обмежити доступ на свою територію та як замкнути периметр огорожі довкола ділянки. Серед усього різноманіття сучасних пропозицій найоптимальнішим варіантом є в’їзні відкатні ворота. Вони користуються заслуженою популярністю по всьому світу, отримали визнання і серед українців. Беззаперечні переваги таких конструкцій роблять їх лідером на українському ринку.

Відкатні ворота Львів

Чим пояснити популярність цих конструкцій? Насамперед, особливою є їх будова –ворота виконані так, що проєм не обмежений ні зверху, ні знизу. Завдяки цьому можна завезти на територію обладнання чи пристрої будь-якої висоти. Оскільки ворота переміщуються вздовж паркану, то не зменшують площу двору, не загромаджують його територію, а при відкриванні не виникає небезпеки щось пошкодити. Не є проблемою і їх відкривання взимку – прохідність та робота воріт не залежать від снігопадів. При їх встановленні на роликові опори за рахунок спеціального профілю напрямної балки ролики опиняються всередині неї, тож не піддаються впливу зовнішнього середовища, не бояться опадів, морозу, бруду, льоду. А потужний фундамент максимально міцно фіксує ворота у вертикальному положенні та забезпечує їх стійкість навіть при дуже сильному вітрі.

Полотно воріт є візитною карткою власників садиби, адже його зовнішній вигляд говорить про смак господарів. Проте однією з основних вимог до полотна воріт є його міцність і жорсткість на вигин, воно має протистояти вітровим і ваговим навантаженням. Саме з такими надійними матеріалами ми і працюємо.

Відкатні ворота Львів дизайн

Дизайн воріт визначає обшивка. Тут все залежить від бажання, смаку та фантазії замовника. Вона може бути виконана із металопрофілю (одностороннього або двостороннього), популярними є і ворота з кованого полотна. Якщо ж замовник не бажає, щоб через ворота проглядався двір, можна запропонувати комбінований варіант, коли полотно воріт зашито металопрофілем або напівпрозорим матеріалом, а зовні прикрашене кованим візерунком. Популярним варіантом є профнастил – він міцний, добре захищений від корозії, має різне забарвлення і колір воріт може відповідати забарвленню даху .

 Схема відкатних воріт

Відкатні ворота

Відкатні ворота Львів

Відкатні ворота1

Відкатні ворота2

схема  відкатних воріт

 

Відкатні ворота
Відкатні ворота обшиті сіткою (фото 1)

ВІдкатні ворота обшиті сіткою (фото 2)