Секційні гаражні ворота Алютех Львів

КАЛЬКУЛЯТОР ЦІНИ!!!

КАЛЬКУЛЯТОР ЦІНИ!!!

Секционные ворота Алютех
 
 
Секционные ворота Алютех
 
 
 Секційні ворота алютех є одним з найбільш поширених типів воріт в Європі. Їх конструкція являє собою з’єднані петлями панелі, що пересуваються по напрямних шинах, які надійно прикріплені до країв отвору і заведені під перекриття приміщення. При відкриванні воріт панелі одна за одною розміщуються під стелею, не займаючи додаткового простору перед воротами.
Секційні ворота «Алютех» мають широке застосування. Вони можуть встановлюватися в приватних будинках, підземних гаражах і паркінгах, на промислових об’єктах, автомийках і автосервісах. При цьому вони чудово доповнюють і підкреслюють архітектуру будь-якої будівлі.
 

Управління ворота алютех

Управляти секційними воротами можна вручну або за допомогою електроприводу з використанням пульта стаціонарного або дистанційного керування. За запитом клієнта встановлені раніше ворота можуть бути додатково оснащені системою автоматичного управління. На випадок відключення електроенергії передбачений спеціальний механізм для розблокування електроприводу.

Ресурс експлуатації гаражних воріт Алютех

Секційні ворота розраховані на 25 тисяч циклів підйомів-опускань. При використанні воріт до семи разів на день їх гарантійний ресурс буде вичерпаний після 10 років. Після цього термін служби конструкції секційних воріт можна продовжити просто замінивши пружини. При необхідності більш інтенсивної експлуатації воріт можна оснастити їх пружинами з ресурсом до 100 тисяч циклів.

Гаражні ворота Алютех Конструкція і матеріали

Сендвіч-панелі секційних воріт «Алютех» виготовляються з листової сталі, спеціальним чином обробленої і стійкою до різних впливів. Панель заповнена екологічно чистим пінополіуретаном, що робить її використання безпечним для людини і озонового шару Землі. Лицьова поверхня панелі має тиснення woodgrain (текстура дерева), яке приховує на полотні воріт дрібні подряпини, що з’являються в процесі експлуатації. Спеціальне  ущільнення з EPDM-полімеру зберігає еластичність панелей при низьких температурах, підвищує їх стійкість до атмосферних впливів, забезпечує надійну воздухонепроницаемость полотна воріт і додаткову теплоізоляцію. Конфігурація панелей «Алютех» забезпечує їх самоцентруванню і виключає люфт відносно один одного, що істотно спрощує монтаж секційних воріт, на швидкість і простоту якого впливають також попередньо підготовлені при виробництві отвори під деталі. По всьому периметру секційні ворота оснащені гумовими ущільнювачами, які перекривають стики і в поєднанні з направляючими забезпечують надійну герметизацію отвору. Секційні ворота легко протистоять вітровим і ударних навантажень. При установці секційних воріт у приміщеннях з підвищеною вологістю стійкі до корозії матеріали і покриття продовжують термін служби воріт. Безпека використання Компанія «Алютех» приділяє велику увагу безпеці випускається. Секційні ворота «Алютех» відповідають всім вимогам Європейських стандартів безпеки (EN 12604, EN 12453). Особлива форма сендвіч-панелей і шарнірів виключає будь-яку можливість потрапляння пальців між панелями, а також між полотном воріт і вертикальною направляє. Кожні ворота оснащені спеціальним механізмом, що забезпечує захист від поломки пружини. Промислові секційні ворота додатково оснащені спеціальними кронштейнами, які блокують полотно воріт при обриві троса. Для захисту від несанкціонованого проникнення можлива установка системи захисту від піддомкрачування. Також ворота обладнані особливою системою безпеки. У разі зіткнення з перешкодою відбудеться їх повна автоматична зупинка.
Стандарти якості Передові конструкторські розробки, використання сучасного високотехнологічного обладнання та постійний контроль якості на всіх стадіях виробництва дозволяють випускати секційні ворота, що відповідають світовим стандартам. Система менеджменту якості ТОВ «Алютех Воротні Системи» в області «проектування, розробка, виробництво захисних та огороджувальних конструкцій і комплектуючих до них; виробництво і постачання виробів, виготовлених методом лиття »сертифікована на відповідність вимогам Міжнародного стандарту ISO 9001, що підтверджується відповідним сертифікатом. Пропонований асортимент За бажанням замовника секційні ворота «Алютех» можуть бути виготовлені з панелей з малюнками мікрохвиля, горизонтальний гофр, фільонка. Широка палітра пропонованих кольорів дає можливість зберегти і підкреслити стиль як приватного будинку, так і промислового підприємства. Ворота «Алютех» можна забарвити в будь-який колір, що має близьке відповідність шкалою RAL. Для зручності використання секційні ворота можуть поставлятися з вбудованою хвірткою або бічними дверима, дизайн якої відповідає дизайну основної конструкції. У всі ворота з хвірткою встановлені вбудовані датчики її положення. Вони відключають електропривод, якщо хвіртка відкрита. Для додаткового освітлення приміщення в секційних воротах і хвіртці можуть розташовуватися акрилові вікна.
Секційні ворота від «Алютех» — це зручно, надійно, безпечно і довговічно!