Як влаштовані секційні ворота?

У комплект секційних воріт входить полотно з сендвіч-панелей, спеціальні напрямні та механізм урівноваження полотна (це або торсіонні пружини, або пружини розтягування).
Сендвіч-панель являє собою два аркуші оцинкованої сталі (0,4мм), заповнені спіненим пінополіуретаном (товщина від 40-45 залежно від виробника). На стику між панелями вбудований несмінаемой ущільнювач, який не дає промерзати ім. Сендвіч-панелі між собою з’єднуються оцинкованими петлями. І взагалі всі основні механізми воріт зроблені з оцинкованої сталі. Це гарантує високу корозійну стійкість і довговічність конструкції воріт.

Як правильно вибрати автоматику для воріт

21 століття — століття електронних технологій, в якому машини практично повністю витіснили ручну працю. Не оминуло це стороною і такий, на перший погляд, звичайний предмет, як ворота. Вони стали оснащуватися автоматичними приводами, які призначені для забезпечення ще більш комфортного і зручного існування людей. Ворота, оснащені автоматикою, безумовно, дозволяють економити час і сили на їх ручне відкривання.

При виборі автоматики необхідно враховувати, в першу чергу те, для яких воріт вона потрібна. Для промислових воріт підходять приводи, які володіють високою потужністю (інакше привід просто не підніме або НЕ відсуне важкі й широкі ворота) і які витримають інтенсивне використання воріт.

Ворота для дому не потребують потужних приводах, так як вони значно поступаються промисловим за розміром і, відповідно, важать вони також менше.

Не варто забувати і про те, що ворота бувають різних видів і до кожного виду підходять тільки певні електроприводи. Якщо у Вас розсувні ворота, вибирайте приводи для орних воріт, якщо відкатні — для відкатних. Для воріт секційного і підйомно-поворотного виду також існує своя автоматика.

На що ще потрібно звернути увагу при виборі автоматики для воріт?

Насамперед, вона повинна відповідати всім стандартам і вимогам технічного нагляду.
Переконайтеся, що приводи мають механічними датчиками, а також фотодатчиками, які зупиняють привід при закриванні воріт в тому випадку, якщо в зону їх дії потрапляє машина чи людина.
Автоматика повинна володіти також і захистом від розтину воріт. Вона полягає в тому, що при закритті запобіжник від злому йде в направляючу шину. гбо Це забезпечує захист воріт від розтину за допомогою підняття важеля. Більш того, такий захист буде працювати і у разі відключення струму.
Ремінь повинен натягатися автоматично. Це дозволить заощадити час на ручну натяжку.
Зверніть увагу і на дистанційні пульти управління. Якщо вони представлені і в традиційному виконанні, і у вигляді мініустройств (наприклад, брелоків), то це буде додатковим плюсом такої автоматики.
Безшумність і плавність роботи також є важливим критерієм при виборі електроприводів для воріт.
Електропривод повинен володіти функцією автоматичного розблокування. Ця функція дає можливість відкрити ворота вручну, якщо відключать електрику чи виникнуть якісь інші неполадки.

Основні правила вибору секційних гаражних воріт

До вибору секційних гаражних воріт необхідно підійти дуже відповідально: адже від них залежить безпека не тільки вашого автомобіля, але і вдома, а також привабливість екстер’єру та комфортна температура всередині приміщення. Вивчаючи, як зробити ворота в гараж двері міжкімнатні самому, пам’ятайте, що вони повинні прослужити вам не рік і не два, а як мінімум десятиліття. На які параметри варто звернути першочергову увагу, звернувшись до постачальника, і як вибрати надійну і зручну в експлуатації конструкцію, ми і розповімо нижче.

Читать далее

Секційні ворота

Білі секційні ворота Гаражні ворота та ролети коричневого кольору Гаражні ворота білі в арці Гаражні ворота з хвірткою на мийці.

Шукаєте надійні ворота для гаража або автомийки? Тоді ваш ідеальний варіант — секційні гаражні ворота! Ціна, зручна конструкція та зовнішній вигляд секційних воріт — головні причини, які спонукають до їх купівлі!

Наша компанія займається продажем, встановленням та ремонтом секційних воріт.

8 причин замовити секційні гаражні ворота:
Енергозберігаючі властивості.
Пінополіуретан і спеціальний ущільнювач забезпечують додаткову теплоізоляцію і воздухонепроницаемость.

Читать далее

Автозапчастини Львів